Contact

Voor reservaties kan u ons bellen op 056/220 400 of u stuurt een mailtje naar reservatie@uniederzorgelozen.be.

+++

De Unie der Zorgelozen is te bereiken op

Pluimstraat 7, 8500 Kortrijk
telefoon: 056/ 220 400
info@uniederzorgelozen.be

Geert Six – artistiek verantwoordelijke
geert@uniederzorgelozen.be

Sophie Doutreligne – zakelijk verantwoordelijke
sophie@uniederzorgelozen.be

Joon Bilcke – inhoudelijk stafmedewerker
joon@uniederzorgelozen.be

Heroen Bollaert
– sociaal verantwoordelijke
heroen@uniederzorgelozen.be

Leyla Saynaroeva – administratie
leyla@uniederzorgelozen.be

Caroline Verhaeghe – brugfiguur
caroline.verhaeghe@kortrijk.be

 

Raad van bestuur: Joost Bonte (voorzitter), Piet Lareu (ondervoorzitter), Bart Vandenbussche (penningmeester), Franceska Verhenne, Bart Caron, Marie Van Looveren en Ann-Sophie Maes.

OCMW Kortrijk, Buurtcentrum De Zonnewijzer, Stad Kortrijk, BUDA Kunstencentrum, de Stedelijke Academie, Festival van Vlaanderen Kortrijk, Cultuurcentrum Kortrijk, Erfgoedhuis Kortrijk, Buurtschool V-Tex, Poortgebouw V-Tex, Leef- en zorghuis De Korenbloem, CAW Stimulans/De Piramide, A’kzie, Chiro Tsjoef, Jeugdhuis d’Antenne, Vrije Basisschool De watermolen, Raf Cottenier Privé, Keuken De Nieuwe Lente

De Unie werkt met steun van de Vlaamse Gemeenschap, de stad Kortrijk, OCMW Kortrijk en de provincie West-Vlaanderen.

Vlaamse GemeenschapProvincie West-Vlaanderen